ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sales Representative

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa Okęcie

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z obszaru spedycji (głównie pod kątem lotniczej, morskiej i kolejowej)
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Kontakt z klientem, spedytorami i podwykonawcami
  • Znajomość dokumentów niezbędnych do realizacji zleceń w poszczególnych gałęziach transportu

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Własna baza klientów
  • Podstawowa znajomość procedur celnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials