Sales Representative

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z agentami podróży i tour operatorami poprzez spotkania osobiste, kontakt telefoniczny lub e-mailowy
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi (małe i średnie firmy, sektor korporacyjny)
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i wspieranie ich na każdym etapie współpracy
  • Wsparcie biur podróży oraz klientów biznesowych w sprawach związanych z podróżami
  • Wsparcie partnerów w procesie rezerwacji, wystawiania biletów, zmianach w podróży lub reklamacjach
  • Umiejętność identyfikacji problemów a także rekomendowania rozwiązań

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, marketing, turystyka lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w sektorze turystyki i podróży, mile widziana branża lotnicza
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1
  • Zainteresowanie branżą turystyczną
  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
  • Umiejętność obsługi systemu SABRE GDS będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dużą swobodę i samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne systemy motywacyjne i lojalnościowe dla pracowników
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.