Sales Representative - Wrocław

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy, oferującej rozwiązania dedykowane działom HR, poszukujemy osób na stanowisko:

Sales Representative - WrocławMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży (województwo dolnośląskie) systemu rekrutacyjnego aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami;
  • tworzenie prezentacji dla Klientów;
  • edukowanie rynku z zakresu nowoczesnych systemów wspierających procesy rekrutacyjne;
  • analizowanie rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych.

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w aktywnej sprzedaży do Klientów biznesowych (B2B) systemów bądź usług dla HR;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Inicjatywa;
  • Łatwość budowania relacji z klientami;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od umiejętności;
  • Premie uzależnione od wyników sprzedaży;
  • Bogaty pakiet benefitów: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny MyBenefit, dofinansowania do nauki języka angielskiego bądź rosyjskiego, dofinansowania do rozwoju (szkolenia, konferencje, warsztaty itp.);
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość skorzystania z Home Office;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.