Sales Operations Specialist

Sii Sp. z o.o.

Łódź, lubelskie

Miejsce pracy: Łódź

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Łódź
160808-BD0BF
Zadania
  • Czynności wspierające dział sprzedaży (korekta ofert, kompilacja materiałów marketingowych, przygotowanie prezentacji Power Point, reprezentowanie firmy na targach pracy)
  • Przeszukiwanie bazy danych kandydatów pod kątem rekrutowanych profili IT
  • Kontakt telefoniczny z kandydatami, aktualizacja informacji dotyczących kandydatów, koordynowanie procesu prezentacji kandydatów
  • Udział w wewnętrznych spotkaniach statusowych, udział w wewnętrznych szkoleniach
  • Współpraca z innymi departamentami organizacji
Pożądany profil
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, umiejętność współpracy z klientem biznesowym
  • Gotowość do nauki, chęć ciągłego rozwoju zawodowego
  • Umiejętność sprawnej komunikacji w języku angielskim – warunek konieczny
  • Brak oporów do prowadzenia rozmów telefonicznych oraz spotkań
  • Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • Uczciwość, ambicja; w pracy: skupienie na osiąganiu celów zawodowych
  • Kultura osobista i umiejętność asertywnego przekonywania do swoich racji
  • Wiara, że sukces zależy od współpracy zespołu – jesteśmy firmą kładącą duży nacisk na „team spirit”!
  • Pasja, „can do attitude”, naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi
Oferujemy
  • Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą otrzymujemy liczne nagrody – „Great Place to Work in Poland 2015, 2016", „Najlepsze miejsce pracy w IT w Polsce"
  • Wsparcie w rozwoju poprzez dostęp do wewnętrznych szkoleń technicznych, portali e-learningowych i spotkań „knowledge sharing"
  • Prywatną opiekę medyczną, program kafeteryjny (karta Multisport, vouchery do kina, teatru, karty Empik), ubezpieczenie grupowe oraz dostęp do prowadzonych przez firmę grup sportowych i grup zainteresowań
  • Miłą i przyjazną atmosferę, m.in. mnóstwo imprez integracyjnych, wspólne celebrowanie sukcesów firmy
  • Nagrody za polecanie kandydatów, specjalistów z branży IT

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-lodz@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie