Sales Operations Specialist

Sii Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Katowice
Sales/Sii/KTW
Zadania
  • Wsparcie działu sprzedaży w codziennej pracy (kontakt z obecnymi Klientami, przygotowanie materiałów marketingowych, przygotowanie prezentacji Power Point, wprowadzanie danych do CRM, reprezentowanie firmy na targach pracy)
  • Weryfikacja bazy danych kandydatów pod kątem rekrutowanych profili IT
  • Kontakt telefoniczny z kandydatami, aktualizacja informacji dotyczących kandydatów oraz angażowanie ich do prowadzonych projektów
  • Udział w wewnętrznych spotkaniach statusowych, udział w wewnętrznych szkoleniach
  • Współpraca z działem Rekrutacji i HR oraz Administracji
Pożądany profil
  • Gotowość do nauki, chęć ciągłego rozwoju zawodowego
  • Umiejętność sprawnej komunikacji w języku angielskim – warunek konieczny
  • Brak oporów do prowadzenia rozmów telefonicznych oraz
    spotkań
  • Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • Ambicja; orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w Call Center / Agencjach pracy / Firmach rekrutacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole – jesteśmy firmą kładącą duży nacisk na „team spirit” !
  • Pasja, „can do attitude”, naturalna umiejętność nawiązywania dobrych relacji z ludźmi
Oferujemy
  • Świetną atmosferę pracy w Sii, za którą od lat otrzymujemy tytuł „Great Place to Work in Poland”
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet benefitów (w tym Multisport)
  • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery
  • Jasny system oceny i feedback’u

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-katowice@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie