MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Sales Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Poszerzanie współpracy z pozyskanymi Klientami
  • Rozpoznawanie potrzeb Klienta w zakresie oferowanych przez firmę rozwiązań
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Posprzedażowa obsługa Klienta
  • Monitoring rynku i konkurencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w pracy na stanowiskach handlowych B2B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług HR
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy
  • Bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych
  • Wysokiej motywacji do realizacji wytyczonych celów
  • Odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość kreowania polityki handlowej w podległym regionie
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia, podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy