Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej dostawcą rozwiązań dla sektora  telekomunikacji, kabli szerokopasmowych , poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager

Nr ref.: 41029
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

• sprzedaż produktów firmy na terenie Polski, Czech, Słowacji

• pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa kluczowych klientów z branży telekomunikacyjnej

• raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań

• realizacja założonego budżetu sprzedaży

Oczekiwania:

• min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B - preferowane w branży TELCO

• wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane)

• łatwość nawiązywania kontaktów

• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

• znajomość języka czeskiego lub słowackiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

• możliwość rozwoju w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

• program szkoleń

• niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)\

W razie pytań zapraszam do kontaktu: 693 977 954

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)