Sales Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie dla jednego z naszych Klientów,  globalnej firmy, producenta i dystrybutora rozwiązań montażowych dla budownictwa, lidera w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w całej Polsce (obecnie 11 osób),
  • Key Account Management,
  • Budowanie i egzekwowanie strategii rynkowej Działu Inwestycyjnego,
  • Realizowanie polityki rynkowo-produktowej grupy,
  • Podnoszenie zyskowności Działu Sprzedaży Inwestycyjnej,
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą techniczną, optymalnie w branży budowlanej,
  • Mile widziana znajomość tematyki elementów złącznych, technik zamocowań,
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem sprzedażowym,
  • Umiejętność kalkulacji zyskowności (marża),
  • Znajomość tematyki P&L,
  • Obsługa systemów operacyjnych (np. SAP),
  • Min. komunikatywna znajomośc języka angielskiego,
  • Asertywność, umiejętność prezentacji, systematyczność, elastyczność w komunikacji,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji o uznanej marce,
  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowej, laptop, telefon)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.