Sales Manager

MODE S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami
  • Monitorowanie procesu realizacji złożonych zamówień
  • Prezentacja oferty handlowej Udział w targach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Pracę na pełny etat w niezwykle dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Lokalizację biura w centrum Warszawy
  • Pracę w młodym, pozytywnym i ambitnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Profesjonalne szkolenia z zakresu fotografii
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nabycie doświadczenia związanego z globalną sprzedażą na rynku nowoczesnych technologii
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w ramach organizacji.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w relacjach z klientem B2B
  • Znakomita organizacja czasu pracy, konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Samodzielność
  • Nienaganna prezencja
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Prezentacja firmy

Jesteśmy uznanym na świecie producentem urządzeń do zautomatyzowanej fot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi