Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych. Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

W związku z ciągłym rozwojem naszego Centrum Inżynieringu w RYBNIKU poszukujemy osób na stanowisko:

SALES MANAGER

Miejsce pracy: Rybnik

Obszar odpowiedzialności Sales Managera to:

  • ścisła współpraca w zespole projektowym
  • pozyskiwanie nowych projektów oraz uzgadnianie warunków ich realizacji
  • ustalanie strategii sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie, rozwijanie i dbałość o właściwe relacje z Klientem
  • rozpoznanie rynku i możliwości biznesowych w tym również analiza działań konkurencji
  • zarządzanie przydzielonym budżetem

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w branży motoryzacyjnej
  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego i zagadnień technicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • ogólna wiedza z zakresu procesów produkcyjnych i materiałoznawstwa
  • wyjątkowe zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • kreatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • uczestnictwo w szkoleniach
CV w języku polskim i angielskim prosimy przesłać wybierając przycisk aplikowania: