Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to międzynarodowa, innowacyjna firma zajmująca się produkcją zautomatyzowanych systemów składowania. W związku  z rozwojem struktury sprzedażowej firma poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

SALES MANAGER

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie (północno-zachodnia Polska)
  • Rozpoznanie, analizowanie potrzeb klientów oraz przygotowanie rozwiązań technicznych
  • Sporządzanie kalkulacji projektów
  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji  z klientami
  • Raportowanie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku  w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Szkolenia produktowe w kraju i za granicą
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Prawo jazdy
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Gotowość do pracy  w systemie home-office

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management