Opis stanowiska pracy

Dentonet to portal, który istnieje ponad 15 lat. Codziennie dostarczamy najwyższej jakości content skierowany do lekarzy stomatologów, pacjentów i asysty stomatologicznej. Nasze forum odwiedza co miesiąc 50 000 unikalnych użytkowników. Pod względem liczby wejść na stronę jesteśmy liderem na polskim rynku portali stomatologicznych. Naszą misją jest łączenie środowiska
pacjentów, lekarzy stomatologów oraz asysty dentystycznej poprzez dostarczanie wiedzy i rzetelnej informacji za pośrednictwem nowoczesnych metod komunikacyjnych.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

- Tworzenie i realizację aktualnych planów sprzedaży
- Współtworzenie spójnej dla firmy polityki sprzedaży
- Budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji z kluczowymi klientami i partnerami
- Negocjowanie umów handlowych
- Badanie rynku w zakresie poszukiwania nowych możliwości handlowych
- Inicjowanie działań prosprzedażowych
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Współpracę z działem redakcji portalu internetowego
- Tworzenie działu sprzedaży

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w sprzedaży reklamy internetowej, mailingów, artykułów sponsorowanych, oraz filmów marketingowych
- Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- Umiejętność utrzymywania długoterminowych relacji
- Umiejętność biegłej pracy w środowisku MS Office
- Znajomość i doświadczenie w pracy na systemach CRM (Egito, Salesforce, Microsoft)
- Silna orientacja na wyniki

Oferujemy:

- Możliwość stworzenia działu sprzedaży
- Uczestnictwo w rozwoju największego portalu stomatologicznego w Polsce
- Pracę w dynamicznym zespole, silnie zorientowanym na wynik

Czekamy na Twoja aplikację

Prezentacja firmy

Dentonet to portal, który istnieje ponad 15 lat. Codziennie dosta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Internet / e-commerce, Praca Kadra zarządzająca