Opis stanowiska pracy

RoboCAMP.eu - firma oferująca kursy e-learningowe dla uczniów i nauczycieli poszukuje osób do prowadzenia działań sprzedażowych na rynkach zagranicznych.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów w kanałach inbound (content marketing, blog, aktywność w mediach społecznościowych)
  • Prowadzenie komunikacji sprzedażowej w kanale inbound z potencjalnymi klientami,
  • Wsparcie dla działu helpdesk,

Co oferujemy:

  • Uczestnictwo w ciekawym międzynarodowym projekcie,
  • Atrakcyjny model wynagrodzenia (podstawa + prowizja od sprzedaży),
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Fajną atmosferę pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Klocki LEGO do zabawy w biurze (w każdej ilości)

Prezentacja firmy:

Kursy e-learningowe RoboCAMP przybliżają dzieciom, młodzieży a także dorosłym, wiedzę z zakresu robotyki. Uczą krok po kroku, w prosty sposób jak budować i programować konstrukcje z kloców LEGO.

Dzięki kursom e-learningowym RoboCAMP przygodę z programowaniem rozpoczynają już 6 latki. Naszym klientem są placówki oświaty, szkoły, przedszkola, głównie zlokalizowane w USA.

Wymagania

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • Umiejętności sprzedażowe - profesjonalna prezentacja produktu,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji z klientami,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w branży Internet/e-commerce
  • Otwartość na przyswojenie wiedzy z zakresu rynku edukacyjnego,
  • Niecierpliwie oczekujemy na dedykowany list motywacyjny

Prezentacja firmy

RoboCAMP to zajęcia, podczas których roboty ożywają w rękach dzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Marketing / PR / Social Media