Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego do pracy w młodym, ambitnym zespole.

Firma zajmująca się internetową sprzedażą sprzętu sportowego i rekreacyjnego poszukuje osoby do pracy w polskim oddziale w Zabierzowie.

Nie wymagamy doświadczenia!

Opis stanowiska:

• Zarządzanie kanałami sprzedaży on-line (amazon, e-bay, etc.) oraz opracowywanie i prezentacja aktualnej oferty.

• Współpraca z działem handlowym

• Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji.

• Wykonywanie tłumaczeń.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w stabilnej finansowo Firmie.

• Możliwość rozwoju zawodowego

· Możliwość awansu

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

• Dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków.

• Interesującą pracę, pełną ciekawych zadań i nowych wyzwań.

Warunek konieczny - bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie.

Wybranym kandydatom oferujemy umowę o pracę, szkolenia, oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, min. C2

• Dobra znajomość pakietu MS Office

• Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

• Doskonała organizacja pracy oraz samodyscyplina

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się obsługą sklepów internetowych na rynkach europejskic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce