Opis stanowiska pracy

Firma z branży e-commerce dostarczająca usługi emisji i dystrybucji elektronicznych kart podarunkowych poszukuje kandydatów na standowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Partnerów i ich bieżąca obsługa (branża Beauty & SPA),
  • rozwój sprzedaży poprzez realizację założonych celów,
  • kształtowanie i rozwój oferty sprzedażowej,
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe,
  • analiza potrzeb Klientów i budowanie oferty usług,
  • współudział w realizacji projektów marketingowych.

Oferujemy:

• pracę w płaskiej strukturze i samodzielność w działaniu,
• wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności,
• możliwości rozwoju zawodowego (karda menadżerska),
• pracę w rozwijającej się spółce z miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

1) Doświadczenia w sprzedaży B2B.

2) Zdolności negocjacyjne i umiejętność finalizacji umów.

3) Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem.

4) Znajomość zagadnień sprzedaży przez Internet i e-commerce.

5) Znajomość rynku voucherów i kart podarunkowych (mile widziana).

6) Doświadczenie w obsłudze CMS i CRM (mile widziana).

Prezentacja firmy

Spółka działa w obszarze Internetu na rynku usług marketingowych oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta