Sales Manager (Trainings)

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
170120-C4827
Zadania
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze szkoleń z oferty Sii
  • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży szkoleń
  • Rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami – zarówno z Klientem wewnętrznym, jak i Klientami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji dla Klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Wspieranie rozwoju biznesu poprzez uczestnictwo w procesie pre-sales
  • Udział w opracowywaniu działań oraz materiałów marketingowych we współpracy z działem marketingu
Pożądany profil
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B, mile widziane w obszarze sprzedaży szkoleń
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży telefonicznej oraz sprzedaży skierowanej do sektora publicznego
  • Samodzielność i profesjonalizm w działaniu, dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Inicjatywa, kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Pracę pełną wyzwań
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

mwajs@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie