SALES MANAGER (branża AGD)

Mg Home Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MG HOME, znana polska marka oferująca produkty AGD klasy PREMIUM, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

SALES MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa/Ursynów

Opis stanowiska:

  • tworzenie strategii handlowej oraz budżetu, rozwój nowych rynków sprzedaży wdrażanie i rozwój nowego asortymentu;
  • organizacja pracy zespołu handlowców nadzór nad realizacją strategii handlowej;
  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i usług oferowanych pod marką MG HOME;
  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie silnych relacji biznesowych;
  • rozwój współpracy z obecnymi Klientami krajowymi jak również zagranicznymi;
  • sporządzanie ofert i zamówień według wytycznych;
  • monitorowanie realizacji zamówień oraz wyjaśnianie kwestii technicznych z odpowiednimi działami firmy;
  • realizacja założonego budżetu sprzedażowego;
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych;
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów oraz negocjowanie renegocjowanie kontraktów z Klientami;
  • udział w konferencjach branżowych;
  • raportowanie działań handlowych dla Zarządu;

Oczekiwania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży AGD;
  • wykształcenie wyższe;
  • doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne;
  • znajomość rynku oraz umiejętność poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności;
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem;
  • zorientowanie na cel, przedsiębiorczość, inicjatywa, samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dynamiczny rozwój kompetencji zawodowych;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  •  Pracę pełną wyzwań;
  • Pracę w młodym i energicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Marka MG home to linie garnków, patelni, noży, desek do krojenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne