Sales Manager Akademia Rekomendacji

Grupa Hiteger

00-336 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DLACZEGO WARTO?

będziesz pracować z liderami na rynku w swoim obszarze

dla wyjątkowej atmosfery i wspaniałych ludzi

ponieważ potrafimy razem ciężko pracować i świetnie się bawić

dlatego, że zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, byś mógł z nami pracować przez lata (szkolenia, wsparcie trenera sprzedaży, konferencje, jasna ścieżka kariery)

dostaniesz własne miejsce, biurko i narzędzia pracy (telefon, komputer)dostęp do służbowego samochodu)

zagramy w piłkarzyki, wyjdziemy razem na kręgle i damy Ci prezent na urodziny

zaopiekujemy się Tobą, nie tylko w pierwszych dniach pracy

ZAKRES ZADAŃ:

Aktywna sprzedaż produktów, poszukiwanie nowych klientów

Obsługa hot leadów, kontakt mailowy i telefoniczny z klientami

Przygotowywanie ofert

OFERUJEMY:

stabilną pracę z zespołem który jest liderem w zakresie swoich usług.

możliwość uczestniczenia w konferencjach i szkoleniach

atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiągniętych wyników (prowizje / premie)

narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku

elastyczny czas pracy (do ustalenia)

Wymagania

WYMAGAMY:

samodzielność i duża motywacja do osiągania założonych celów

elastyczność i umiejętność dostosowywania się do różnego typu klientów

inicjatywa i kreatywność

umiejętność podejmowania decyzji

aktywność i łatwość nawiązywania kontaktów

mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów oraz ekspertów w dziedzinach zarządzania,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management