Sales Engineer - Data Center

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta - globalnego producenta rozwiązań Data Center poszukujemy kandydata, który dołączy do zespołu handlowego na nowo tworzone stanowisko Inżyniera Sprzedaży IT.

Sales Engineer - Data CenterMiejsce pracy: Warszawa

Twoje główne obowiązki:

  • poszukiwanie szans sprzedażowych w obszarze rozwiązań Data Center
  • realizacja celów biznesowych
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów, projektów)
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendacji udoskonaleń i zmian w ofercie firmy
  • uczestnictwo w targach, szkoleniach i konferencjach z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 letniego doświadczenia w pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Doświadczenia w sprzedaży rozwiązań Data Center popartego sukcesami
  • Samodzielności i umiejętności wyznaczania priorytetów
  • Otwartości i umiejętności budowania relacji z kilentami
  • Chęci do nauki i rozwoju
  • Zorientowanie na rezultaty pracy - osiąganie zakładanych celów
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki techniczne)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Nasz klient proponuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Samodzielne stanowisko i realny wpływ na rozwój firmy
  • Szkolenia i pracę w zespole profesjonalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.