Sales Engineer B2B j.niemiecki

Devire

śląskie, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: śląskie

Sales Engineer B2B z j. niemieckim

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem firma przemysłowa zlokalizowana na terenie Polski południowej. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży B2B z j.niemieckim

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Kilentów
  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji handlowych z Klientami firmy
  • Koordynowanie działań i pośdreniczenie w relacji między firmą i Klientami
  • Współpraca z działmami firmy w celu maksymalizacji zdowolenia Klienta

Nasz klient oferuje:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz opieka medyczna
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Elastyczny czas pracy

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w pracy n a analogicznym stanowisku w firmie z branży technicznej/przemysłowej/w sektorze B2B
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Umiejetność prowadzenia negocjacji z Klientami
  • Wysoka kultura osobista
Devire Devire Devire Devire