GETHERO Sp. z o.o.

Sales Director

Od: GETHERO Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa / Wrocław

GetHero - certyfikowana sieć partnerska YouTube i zarazem agencja kreatywna wyspecjalizowana w influencer marketingu, poszukuje Dyrektora Sprzedaży do pracy w oddziale warszawskim lub centrali spółki we Wrocławiu. Na co dzień współpracujemy z markami jak Coca-Cola, HP, PLAY, Credit Agricole i wieloma innymi, dla których realizujemy kampanie z wykorzystaniem influencerów z naszej sieci. Jesteśmy organizatorem największego w Polsce eventu zrzeszającego społeczność YouTube - MeetUp, który rokrocznie gromadzi do 10 tysięcy gości. Ponadto jesteśmy współwłaścicielem serwisu APYNEWSpl - największego portalu o tematyce YouTube z około 2 milionami odsłon miesięcznie.

Obowiązki​:

  • Budowa i prowadzenie samodzielnego działu sprzedaży
  • Koordynowanie procesów handlowych i prac działu
  • Obsługa kluczowych klientów firmy
  • Pozyskiwanie nowych budżetów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji
  • Koordynacja projektów marketingowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku spółki

Oferujemy:

  • Pracę przy najbardziej nowatorskich projektach reklamowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia (telefon służbowy i laptop)
  • Możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów mających wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w branży reklamowej na stanowisku handlowym
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • wyższe wykształcenie
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość MS Excel
  • umiejętność wielozadaniowej pracy w dużym tempie, w szybko zmieniającym się środowisku
  • bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy
  • samodzielność i dynamika w działaniu oraz podejmowaniu decyzji
  • umiejętności budowy, zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • dobre relacje w domach mediowych i agencjach będą dużym plusem