Konsultant ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Lingua Smart

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Lingua Smart to nowoczesna szkoła językowa działająca w sektorze B2B, która oferuje innowacyjne rozwiązania nauki języków obcych dla firm. Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, który stawia sobie ambitne cele i nie boi się wyzwań.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu sprzedażowego! Jako SDR w Lingua Smart będziesz odpowiedzialna/y za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, którzy są zainteresowani szkoleniami z zakresu języków obcych dla firm.

Miejsce pracy: Poznań, Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46

Opis stanowiska:

- prospecting i qualifying
- utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z potencjalnymi klientami
- prowadzenie analizy potrzeb
- dobieranie rozwiązania najlepiej odpowiadającego potrzebom klienta
- umawianie i prowadzenie spotkań sprzedażowych
- budowanie lejka sprzedażowego
- prowadzenie CRMa
- podpisywanie kontraktów

Oczekujemy:

- doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta
- dobrej organizacji pracy
- umiejętności radzenia sobie z dużą liczbą maili i telefonów
- nienagannej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- silnego zorientowania na cel
- energii i otwartości :)
- prawo jazdy i własny samochód są dużym plusem!

Oferujemy:

- wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
- umowę zlecenie z płatnym urlopem
- szkolenia podnoszące kwalifikację i wyniki pracowników
- pracę w kompetentnym i dynamicznym zespole
- super atmosferę i przyjazne otoczenie
- pyszną kawę i spotkania integracyjne :)

Prezentacja firmy

Lingua Smart to nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w szklenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta