Sales Account Manager travel-tech software dla hoteli i biur podróży

Find Me a Native Christopher Wilkins

02-202 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SocialTravel/Tripsomnia to międzynarodowy system rezerwacyjny, innowacyjny startup z obszaru travel-tech. Działamy obecnie w 40 krajach i współpracujemy z kilkuset firmami(lokalne atrakcje, blogerzy podróżczniczy, OTA, biura podróży, hotele) z całego świata. Posiadamy w ofercie kilka tysięcy atrakcji i lokalnych wycieczek. Dostarczamy również oprogramowanie dla lokalnych atrakcji turystycznych i hoteli.

Account Manager for a travel tech start-up
We are software company and an online travel agency, connecting tourists from all around the world with local tour operators, event and attractions organizers. We run an online booking platform and specialize in sales of one day or half day tours and attractions. We are currently in 40 countries with over 2000 tours to offer to the public. We are constantly growing and everyday adding new destinations and exciting tours. We have a current position available. So we wish you luck matching out requirements.

Are you an enthusiastic sales person with a great passion for our product who is ready for a new challenge? Are you interested in supporting our continued growth in the international market? Do you want to bring incredible experiences to our customers? Then join us!

Wymagania

Poszukujemy osoby która odpowiadałaby za pozyskiwanie hoteli do współpracy jako resellerów ofert SocialTravel.

Hotele są sprzedawcami/resellerami ofert atrakcji i wycieczek z platformy SocialTravel wśród turystów przebywających w hotelu.

Hotelarze mają możliwość umieszenia widgetu z lokalnymi wycieczkami i atrakcjami na swojej stronie www. Recepcjoniści mają również dostęp do panelu/oprogramowania służącego do rezerwacji lokalnych wycieczek w okolicy.

Pozyskiwanie do współpracy hoteli jako lokalnych dystrybutorów ofert atrakcji i wycieczek z platformy SocialTravel

Szkolenie hoteli z użytkowania oprogramowania rezerwacyjnego i instalacji widgetu na stronie internetowej

Pozyskiwanie firm z branży turystycznej do współpracy

Zarządzanie relacjami z managerami hotelu

Oczekiwania:

podejście can-do

doświadczenie w nawiązywaniu relacji, sprzedaży

zainteresowanie branżą turystyczną/internetową/technologiczną

What will you be doing?
Owning your destination(s) and its key performance metrics including;
Amount of hotels which start cooperation
Hotels managers satisfaction
Cooperating with Touroperators and Attractions providers
Taking responsibility for the entire sales funnel from start to end: from acquisition and onboarding, negotiating with key attractions, tours and hotels for best conditions, closing deals and account

Prezentacja firmy

Software for hotels touroperators attractions

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+50% bonuses for sales KPI
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management