RZEŹNIK - WYKRAWANIE, UBÓJ, OBRÓBKA

PM Staffing

Norwegia, Holandia, Belgia, Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Panie i Panowie! Praca od zaraz!

PM Staffing poszukuje RZEŹNIKÓW do Norwegii, Holandii, Belgii, Anglii

  • TRYBOWANIE BARANINY
  • UBÓJ BARANI
  • TRYBOWANIE LUB KLASOWANIE WIEPRZOWINY
  • TRYBOWANIE, OBRÓBKA LUB KLASOWANIE WOŁOWINY
  • TRYBOWANIE ZADÓW
  • TRYBOWANIE I KLASOWANIE CIELĘCINY
  • UBÓJ WIEPRZOWY LUB WOŁOWY
  • BOCZKI, MIDELSY

Wynagrodzenie od 1400€ do 3000€ netto!

JEŚLI POSIADASZ JAKIEKOLWIEK DOŚWIADCZENIE NIE WAHAJ SIĘ APLIKOWAĆ!

Można łatwo wysłać SMS imię i nazwisko z dopiskiem RZEZNIK na numer +48 883 310 217 a my oddzwonimy.

Mile widziane pary! Praca dla Pań na obróbce !

Miejsce pracy: NORWEGIA / HOLANDIA / BELGIA / ANGLIA

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione doświadczeniem.
  • umowę o pracę
  • zakwaterowanie, pokoje 1 lub 2 osobowe
  • ubezpieczenie
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania przez przesłanie CV w wersji polskiej.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji oraz na przesłanie CV do klientów zagranicznych.

Prezentacja firmy

PM Staffing - jesteśmy międzynarodową agencją zatrudnienia działającą na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne