Opis stanowiska pracy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla brytyjskiego partnera, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Rzeźnik/ Wykrawacz

Opis stanowiska:

  • Trybowanie, wykrawanie i obróbka baraniny.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę z angielską agencją pracy
  • Wynagrodzenie 9 GBP – 10,50 GBP brutto/ godzinę (wypłacane co tydzień)
  • Gwarantowane min. 40 godzin/ tydzień
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy od 50 GBP/ tydzień.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży mięsnej,
  • Gotowość wyjazdu za granicę,
  • Chęci do pracy.

Wymagane dokumenty: CV (zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)).

Prezentacja firmy

Dostarczamy Klientom optymalnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i sele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji