Rzeznik / Wykrawacz / Ubojowiec

Select Werving&Selectie

Holandia, Helmond, zagranica

Opis stanowiska pracy

Select Werving&Selectie:

Dla jednego z naszych klijentow na terenie Holandii, poszukujemy doswiadczonych rzeznikow wykrawaczy miesa wieprzowego:

Praca polega na:
- rozbior, trybowanie i czyszczenie miesa wieprzowego.

Oferujemy:
- legalna prace zgodna z Holendeskim prawem pracy
- zakwaterowanie (BEZPLATNE)(Dojazd do pracy BEZPLATNY)
- atrakcyjne wynagrodzenie (9 euro netto)
- 40h tygodniowo (możliwe nadgodziny)
Wymagania:

- znajomosc jezyka Angielskiego w stopniu komunikatywnym (nie koniecznie)
- prawo jazdy mile widziane
- doswiadczenie w pracy w jako rzeznik wykrawacz..min 1 rok
- chec do pracy za granica na dluzszy okres czasu.

mail wraz z cv,oraz aktualnym nr tel. prosze przeslac na adres mail

Prezentacja firmy

Agencja Rekrutacyjna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Kontrola jakości