Rzeźnik Wykrawacz Trybowacz (Cielęcina) - Belgia / Holandia

SFS Poland Sp. z o.o.

Piaseczno , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Trybowanie, wykrawanie, przycinanie i cięcie cielęciny

• Usuwanie kości, przycinanie, cięcie membran i krojenie;
• Znajomość różnych sposobów cięcia cielęciny;
• Zorientowanie na jakość;
• Praca z ciągłą dbałością o higienę.
• Więcej informacji, kliknij tutaj.

Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• Holenderską umowę o pracę
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
• Atrakcyjne zarobki (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj)

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w przetwarzaniu cielęciny;
• Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
oraz
• Własny samochód będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

„SFS Poland” jest firmą działającą przy międzynarodowych projekta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji