Rzeźnik / wykrawacz - Norwegia

Intermundia Sp. z o.o.

Forde, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Intermundia Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dla swojego klienta w Norwegii poszukuje wykwalifikowanych pracowników w zawodzie:

Rzeźnik/wykrawacz

Obowiazki:

- Rozbiór, wykrawanie, trybowanie mięsa: wołowina, wieprzowina, baranina;

- lub ubój

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe (nie musi być norweskie)

- Doświadczenie w podobnej pracy, umiejętność posługiwania się nożem

- Mile widziana znajomość angielskiego, pozwalająca na komunikowanie się z przełożonymi i współpracownikami.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na norweskich warunkach;

- atrakcyjną stawkę;

- długofalową współpracę;

- ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek;

- pracę od poniedziałku do piątku;

- zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora w Norwegii, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu,

Prosimy o przesyłanie kandydatur w języku polskim lub angielskim.

Intermundia Sp. z o.o. posiada wpis do Rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 2694.

Prezentacja firmy

Intermundia Spółka z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
193PLN - 203PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne