Opis stanowiska pracy

Firma TWG poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

RZEŹNIK/WYKRAWACZ
JELICIARZ/UBÓJ

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
Praca na linii: łopatka - Rzeźnik;
Praca na linii: szynka - Rzeźnik;
Praca na linii ubojowej - Ubój;
Praca na linii jelitowej - Jeliciarz;

Gwarantujemy:
Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole;
Stabilne warunki zatrudnienia;
Wynagrodzenie według doświadczenia zawodowego;
Płatność wynagrodzenia w terminie;

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
Zakwaterowanie;
Dojazd do pracy;
Ubezpieczenie zdrowotne;
Opiekę polskiego koordynatora;
Cotygodniowe rozliczenie godzin;

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie aplikacji na adres e-mail z dopiskiem „Rzeźnik/Wykrawacz”/ "Jeliciarz/Ubój"

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późniejszymi zm.)

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TWG - The Wiendels Group - grupa specjalistów zajmująca się rekru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Rolnictwo