Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Rzeźnik/Ubojowiec

Miejsce pracy: Belgia, Westrozebeke

Opis stanowiska pracy:

  • Ubój oraz rozbiór wieprzowiny, oddzielanie mięsa od kości (debonning)
  • Praca w warunkach chłodniczych ok. 10°C

Nasze wymagania:

  • Min. rok świeżego, udokumentowanego doświadczenia na stanowisku rzeźnika-ubojowca (wieprzowina)
  • Doświadczenie z pracy z nożem, wykrawanie, oddzielanie mięsa od kości
  • Możliwość zabrania samochodu - mile widziane

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kupon na posiłek: 1 € za dzień pracy
  • Min. 38 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • PRACA OD MARCA 2017
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego RZ/BEL/03/17.

Numer referencyjny: RZ/BEL/03/17
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.