HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

RZEŹNIK - Niemcy

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

RZEŹNIK - NIEMCY
Zadania:

Praca w rzeźni
Ubój świń

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako rzeźnik, wykrawacz mile widziane
Doświadczenie w TRYBOWANIU
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.