Rzeźnik, dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,Duchnów,gm.Wiązowna

A-trybut-Polski HR S.A.

Duchnów (gmina Wiązowna), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko: Rzeźnika

Osoba na proponowanym stanowisku będzie się zajmowała ubojem bydła.

Istnieje możliwość przeszkolenia, zatem nie wymagamy doświadczenia.

Miejsce pracy: Duchnów (gmina Wiązowna)

Wymagania

- posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- posiadanie aktualnej książeczki SANEPIDU.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji