Rzetelny Researcher / Analityk / Redaktor do Pracy Zdalnej nad Serwisami Internetowymi

Blue Coin

Poznań (praca zdalna), wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy uzdolnionego Researchera / Analityka do pracy nad dwoma serwisami internetowymi o tematyce ekonomiczno-społecznej. Umiejętność redagowania tekstów jest mile widziana, ale nie jest kluczowa na tym stanowisku pracy.

Jeżeli nawiążemy współpracę, będziesz ważną częścią kilkuosobowego zespołu osób o uzupełniających się umiejętnościach, które łączy m.in. profesjonalizm, rzetelność, ambicja i uczciwość.

Uwaga: praca będzie wykonywana w formie zdalnej, z zastosowaniem komunikacji elektronicznej.

Jeżeli nawiążemy współpracę, będziesz odpowiedzialny za:

  • wyszukiwanie, analizowanie i opracowywanie danych o różnorodnej tematyce – przede wszystkim finansowej, ekonomicznej i społecznej,
  • monitorowanie i aktualizowanie informacji w serwisach internetowych,
  • monitorowanie zmian na rynkach finansowych,
  • monitorowanie ofert instytucji finansowych,
  • tworzenie raportów z wykonanej pracy,
  • konsultacje z zespołem redakcyjnym, przeprowadzane drogą mailową/telefoniczną/Skype.

Oferujemy

  • kilkuletnie doświadczenie związane ze współtworzeniem unikalnych projektów internetowych,
  • wyzwanie – nie realizujemy banalnych projektów; praca z nami to mierzenie się z ambitnymi, ale ważnymi (społecznie) zadaniami,
  • pracę w systemie zdalnym, w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),
  • elastyczne godziny wykonywanej pracy,
  • profesjonalne podejście, ale jednocześnie luźny styl pracy, poczucie humoru i zrozumienie,
  • pomoc na poszczególnych etapach wykonywania powierzonych zadań,
  • przyjazną atmosferę pracy w niewielkim, ale efektywnym zespole redakcyjnym,
  • współpracę długoterminową - zależy nam na osobach, które chcą z nami podjąć współpracę na dłużej (min. 1 rok),
  • wynagrodzenie konkurencyjne rynkowo.

Pracując z nami będziesz miał realny wpływ na rozwój całego zespołu i prawdopodobnie sam sporo się przy tym nauczysz.

Wymagania

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać następujące atuty:

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • preferowane wykształcenie ekonomiczne lub ścisłe,
  • dobre rozeznanie w tematyce ekonomicznej,
  • dobre rozeznanie w branży finansów/bankowości,
  • dociekliwość, umiejętność dokładnego rozpoznania tematu,
  • otwartość na różnorodną tematykę, ciekawość świata,
  • umiejętność perfekcyjnego wykonywania powtarzalnych zadań,
  • umiejętność tworzenia poprawnych i zrozumiałych tekstów/notek,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • zaangażowanie i terminowość,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie – komunikujemy się zdalnie, ale musimy ze sobą dobrze współpracować,
  • entuzjastyczne nastawienie do wykonywanej pracy.

Kandydat powinien także posiadać pewne umiejętności techniczne:

  • obsługa pakietu Microsoft Office - Word oraz Excel – umiejętność tworzenia wykresów będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi dostępnych w Internecie.

Jeżeli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca i spełniasz podane w niej kryteria - nie czekaj, prześlij nam swoje CV i odpowiedz na pytania rekrutacyjne jeszcze dziś. Ty niczym nie ryzykujesz, a my być może poszukujemy właśnie Ciebie i Twoich umiejętności!

Uwaga: brak odpowiedzi na pytania rekrutacyjne skutkuje automatycznym odrzuceniem kandydatury. Twoje odpowiedzi będą wykorzystane wyłącznie jako pomoc w procesie rekrutacyjnym – nie zostaną opublikowane.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie zgłoszenia, ale zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Blue Coin funkcjonuje na polskim rynku od kwietnia 2013 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce