Opis stanowiska pracy

Poszukujemy uzdolnionego Redaktora do pracy nad serwisem internetowym o tematyce finansowej.

Jeżeli nawiążemy współpracę, będziesz ważną częścią niewielkiego, ale zgranego zespołu osób o uzupełniających się umiejętnościach, które łączy m.in. profesjonalizm, rzetelność, ambicja i uczciwość.

Uwaga: praca będzie wykonywana w formie zdalnej, z zastosowaniem komunikacji elektronicznej.

Do zakresu obowiązków Redaktora będą należały następujące zadania:

* opracowywanie/redagowanie/korekta/aktualizacja tekstów – pisanie wiadomości, artykułów specjalistycznych, treści reklamowych, itd. Treść nie będzie z góry narzucana, będziesz mógł zatem wykazać się swoją kreatywnością i rozpoznaniem tematu,

* aktualizacja danych w serwisie,

* monitorowanie zmian na rynkach finansowych,

* monitorowanie ofert instytucji finansowych,

* prowadzenie profili na portalach społecznościowych,

* odpowiadanie na pytania i komentarze Czytelników,

* tworzenie raportów z wykonanej pracy,

* konsultacje przeprowadzane drogą mailową i telefoniczną.

My oferujemy Tobie:

+ kilkuletnie doświadczenie związane ze współtworzeniem unikalnych projektów internetowych,

+ pracę w systemie zdalnym, w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),

+ elastyczne godziny wykonywanej pracy,

+ profesjonalne podejście, ale jednocześnie luźny styl pracy, poczucie humoru i zrozumienie,

+ pomoc na poszczególnych etapach wykonywania powierzonych zadań,

+ przyjazną atmosferę pracy w małym, ale efektywnym zespole redakcyjnym,

+ współpracę długoterminową - zależy nam na osobach, które chcą z nami podjąć współpracę na dłużej (min. 1 rok),

+ wynagrodzenie stałe, konkurencyjne rynkowo.

Jeżeli chcesz się sprawdzić w roli redaktora finansowego, tworzyć teksty, które nie tylko informują, ale także inspirują Czytelników - u nas jest to możliwe, a nawet pożądane. Pracując z nami będziesz miał także realny wpływ na rozwój całego zespołu i prawdopodobnie sam sporo się przy tym nauczysz.

Wymagania

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać następujące atuty:

* "lekkie pióro" - umiejętność opracowywania łatwych do zrozumienia tekstów z branży finansowej,

* dobre rozeznanie w branży finansów/bankowości,

* dociekliwość, umiejętność dokładnego rozpoznania tematu, dokładność,

* znajomość zasad poprawnej polszczyzny; umiejętność pisania tekstów poprawnych pod kątem: gramatycznym, ortograficznym i stylistycznym,

* rozwinięte umiejętności analityczne,

* bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

* zaangażowanie i terminowość,

* entuzjastyczne nastawienie do wykonywanej pracy.

Kandydat powinien także posiadać pewne umiejętności techniczne:

* podstawowa obsługa pakietu Microsoft Office - Word oraz Excel,

* umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi dostępnych w Internecie.

Jeżeli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca i spełniasz podane w niej kryteria - nie czekaj, prześlij nam swoje CV jeszcze dziś. Ty niczym nie ryzykujesz, a my być może poszukujemy właśnie Ciebie i Twoich umiejętności!

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie zgłoszenia, ale zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Blue Coin funkcjonuje na polskim rynku od kwietnia 2013 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse