Rzetelny analityk / redaktor finansowy (praca zdalna)

Blue Coin

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnego analityka do pracy zdalnej nad serwisami internetowymi o tematyce finansowej.

Twoim głównym zadaniem będzie dbanie o poprawność, aktualność i wysoką jakość danych prezentowanych na portalach. Umiejętność poprawnego redagowania tekstów będzie także bardzo przydatna.

Jeżeli nawiążemy współpracę, będziesz ważną częścią kilkuosobowego zespołu osób, które łączy m.in. profesjonalizm, rzetelność, ambicja i uczciwość.

Zakres odpowiedzialności:

  • wyszukiwanie, analizowanie i opracowywanie danych o tematyce finansowej,
  • monitorowanie i aktualizowanie informacji w serwisach internetowych,
  • monitorowanie zmian na rynkach finansowych,
  • monitorowanie ofert instytucji finansowych,
  • tworzenie raportów z wykonanej pracy,
  • konsultacje z zespołem redakcyjnym (mail, telefon, Skype).

Oferujemy:

  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych projektów internetowych,
  • pracę w systemie zdalnym, w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),
  • elastyczne godziny pracy,
  • profesjonalne podejście, ale jednocześnie luźny styl pracy, poczucie humoru i zrozumienie,
  • współpracę długoterminową,
  • wynagrodzenie konkurencyjne rynkowo.

Pracując z nami będziesz miał realny wpływ na rozwój całego zespołu i prawdopodobnie sam sporo się przy tym nauczysz.

Wymagania

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać następujące atuty:

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność perfekcyjnego wykonywania powtarzalnych zadań,
  • dobre rozeznanie w tematyce ekonomicznej (finanse, bankowość),
  • dociekliwość, umiejętność dokładnego rozpoznania tematu,
  • umiejętność tworzenia poprawnych i zrozumiałych tekstów/notek,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • zaangażowanie i terminowość,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
  • preferowane wykształcenie ekonomiczne lub ścisłe.

Jeżeli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca i spełniasz podane w niej kryteria - nie czekaj i jeszcze dziś prześlij swoją kandydaturę.

Za pośrednictwem serwisu Infopraca wyślij nam swoje CV oraz odpowiedz na pytania kwalifikacyjne. Twoje odpowiedzi będą wykorzystane jako pomoc w procesie rekrutacyjnym – nie zostaną opublikowane.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie zgłoszenia, ale zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Blue Coin funkcjonuje na polskim rynku od kwietnia 2013 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Analityka, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo