Rzeczoznawca terenowy komunikacyjny - Cała Polska

Van Ameyde Polska Sp. z o.o.

Cała Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Van Ameyde Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, od 2001 roku zajmuje się kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych i majątkowych.

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem poszukujemy Firm chcących nawiązać współpracę w zakresie oględzin szkód komunikacyjnych.

Zakres współpracy to:

•Wykonanie oględzin uszkodzonego pojazdu (zdjęcia w formie elektronicznej z datownikiem);

•przyjęcie dokumentów od poszkodowanych (zgłoszenie roszczeń, kopii dokumentów, itp)

•przygotowanie protokołu szkody, pomiarów powłoki lakierowej, pliku axx/crw.

Wymagania

Poszukujemy osób

-energicznych i otwartych

-posiadających działalność gospodarczą

- z min. 3 lata doświadczenia związanego z działalnością ubezpieczeniową, oględzinami pojazdów.

Prezentacja firmy

Van Ameyde Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, od 2001 roku zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
stała współpraca
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia