Opis stanowiska pracy

RZECZNIK PRASOWY FUNDACJI

kilka godz tygodniowo

Obowiązki:

• opracowywanie i wdrażanie działań PR
• promocja podopiecznych Fundacji
• pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów ze sponsorami, partnerami oraz donatorami
• współpraca z mediami, władzami lokalnymi, organizacjami
• kreowanie wizerunku Fundacji, reprezentowanie Fundacji
• działania z obszaru Internet PR
• organizowanie eventów, konferencji prasowych, targów

Wymagania: To nie jest etat - tygodniowo około 8 godz

• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów , preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, komunikacja społeczna, public relations i pokrewne
• doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z public relations
• wysoka kultura osobista
• znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)

Oferujemy:
• pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
• staż praktyka (umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)
• możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
• możliwość udziału w ciekawych projektach
Referencje i rekomendacje dla najlepszej osoby.

Czekamy na Twój list, który przedstawi nam Ciebie jako osobę kreatywną, energiczną oraz z inicjatywą! Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia i pokaż co możesz wnieść do Fundacji!
W swoim liście motywacyjnym przedstaw pomysły rozwoju fundacji i propozycje realizacji obowiązków. Opisz swoje doświadczenia i dodatkowe zainteresowania.

Wymagania

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Prezentacja firmy

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU<br/><br/>Fundacja na rzecz p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo