Opis stanowiska pracy

Jeśli interesuje Cie praca w Firmie Partnerskiej Google, w środowisku ludzi biznesu oraz chcesz zdobyć bezcenne kwalifikacje i umiejętności - zapraszamy Cię do Naszego Zespołu . Aktualnie firma Trakido właściciel marki Optimus Marketing prowadzi rekrutację na następujące stanowisko:

Rysownik / Animator

(Miejsce pracy Toruń)

Jeśli marzysz o stworzeniu czegoś, co będzie podziwiał świat - możesz czytać dalej.

Twoja praca będzie polegała na:

- Projektowaniu form graficznych do banerów 2D, 3D

- Tworzeniu animacji na potrzeby reklamy w mediach m.in. youtube

- Rysowaniu grafik na potrzeby innych kampanii marketingowych

Kandydatom zapewniamy:

- Stabilne zatrudnienie,

- Stałe wynagrodzenie,

- Pracę w młodym zespole,

- Szkolenia podnoszące kwalifikacje

- W pełni wyposażone biuro,

Wymagania

Poszukujemy osób:

- Z doświadczeniem w tworzeniu rysunków, video, animacji

- Posiadających bardzo dobrą znajomość pakietu ADOBE ( Flash, Photoshop i Illustrator, )

- Posiadających dobrą znajomość After Effect

- Kreatywnych, twórczych z wyczuciem estetyki i uczuciem do tego zajęcia :-)

- Umiejących tworzyć animacje 2D i 3D

- Potrafiące bardzo dobrze organizować pracę własną, terminowe i odpowiedzialne

- Posiadające zainteresowania związane z marketingiem i psychologią,

- Znajomość HTML5 i CSS3 będzie dodatkowym atutem

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Prezentacja firmy

Jesteśmy certyfikowaną agencją interaktywną,<br/>marketing to nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie