Opis stanowiska pracy

Firma ADRO powstała w 2006 roku i dziś jest jedną z większych i rozpoznawalnych firm zajmującą się budową i remontami statków, budową konstrukcji stalowych i aluminiowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, malarzy, monterów, rurarzy, dzięki czemu możemy poszczycić się sporymi osiągnięciami - zaufaniem kontrahentów oraz wzrastającą liczbą zleceń w Polsce jak i w krajach całej Europy. Od początku działalności, Firma ADRO kieruje się zasadą, że profesjonalizm, jakość usług, doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz terminowość są najważniejsze w sprzedaży naszych usług.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie - ważne certyfikaty
  • odpowiedzialność
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • transport
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz dalszego rozwoju

Prezentacja firmy

Firma ADRO powstała w 2006 roku i dziś jest jedną z większych i r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji