Ruby on Rails Developer Kraków

Connective Sp. z o.o

Kraków, 31-429 , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Connective Sp. z o.o., spółka skoncentrowana na budowie innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyzacji marketingu, technologii mobilnych, mikrolokacji poszukuje programisty Ruby on Rails.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • prace w luźnej atomosferze
  • pracę w świeżym, bardzo ciekawym projekcie
  • rozwój zawodowy na bardzo szybko rozwijającym się rynku automatyzacji marketingu
  • pracę w biurze blisko centrum Krakowa

Wymagania

  • b. dobra znajomości języka Ruby oraz frameworku Ruby on Rails
  • tworzenie wysokiej jakości kodu, minimalizacja długu technicznego
  • znajomości TDD
  • dobra znajomości relacyjnych baz danych
  • komuniatywność i umiejętność pracy zespołowej

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connective Sp. z o.o., oraz spółki powiązane zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Prezentacja firmy

Connective Sp. z o.o., łączy aktywność użytkowników w świecie cyfrowym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące i więcej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy