Ruby Developer

VLOG 1

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowy Strartup z ambitnymi planami na rozwój najlepszej podróżniczej aplikacji.

Miejsce pracy: Gdańsk / Kraków lub praca zdalna

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji internetowych oraz API
  • Rozbudowania wewnętrznego systemu firmy
  • Tworzenie i rozwój aktualnych systemów akwizycji, kontroli danych,
  • Aktywny udział w całym procesie tworzenia oprogramowania

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości z obszaru REST Web services (JSON, XML)
  • Doświadczenia z web frameworks
  • Znajomości SQL
  • Znajomości Ember.js lub ReactJS
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole SCRUMowym
  • Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie: 10000 – 15000 zł netto + VAT (uzależnione od doświadczenia)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP