Ruby Developer

HRK S.A.

Gdansk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, francuska firma zajmująca się tworzeniem aplikacji dla rynku turystycznego, do swojego biura w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko:

Ruby DeveloperMiejsce pracy: Gdansk

Zadania:

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie funkcjonalności dla API oraz narzędzi do pobierania i przetwarzania danych
  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji zgodnej z wymaganiami projektu

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu z użyciem Ruby. Znajomość programowania funkcjonalnego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z technologią Node.js
  • Wiedza i doświadczenie z REST (JSON lub XML)
  • Doświadczenie z technologiami (Express.js, Jade, Play itp.)
  • Wiedza z zakresu baz danych (SQL i NoSQL)
  • Doświadczenie w pracy z usługami opartymi na chmurze (AWS, Heroku)
  • Znajomość Linux
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.