Rozpocznij karierę w marketingu od zaraz

BMC Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Postaw pierwsze kroki na rynku pracy przy Kampaniach marketingowych dla organizacji pozarządowej

Lider w branży marketingu i sprzedaży, działając w ramach międzynarodowej korporacji poszukuje kilku osób do ambitnego i rozwijającego się zespołu!

Naszą specjalnością jest reprezentowanie i promowanie marek światowych organizacji charytatywnych.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w grupie
- Dostępność w tygodniu
- Wysoka kultura osobista, sumienność
- Bardzo dobra organizacja

Oferta:

- Współpraca od zaraz w centrum Poznania
- Ciekawe wynagrodzenie
- Gwarancja odpowiedniego przeszkolenia niezbędnego do współpracy
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dwóch programach rozwojowych

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV - za pośrednictwem portalu.
Zbobądź Doświadczenie w Firmie Marketingowej

 W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Wymagania

Szukamy osób:

- komunikatywnych i otwartych

- pozytywnie nastawionych do nowych wyzwań

- zaangażowanych i kreatywnych w pracy zespołowej

- dostępnych

Mile widziane:

- osoby, które mogą podjąć współpracę od zaraz

- studenci zaoczni i absolwenci

Postaw na swoją karierę i zacznij z nami współpracę!

Prezentacja firmy

BMC Marketing jest nowo powstałą firmą marketingową ściśle współpracując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media