Roznoszenie ulotek

Sukces Edukacja

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Studio Wellness Robert Wrzos

Sukces Edukacja pilnie poszukuję młodych, energicznych, uśmiechniętych oraz dyspozycyjnych "od zaraz", osób do pracy przy roznoszeniu ulotek w centrum Krakowa.

Wymagania:
- ukończone 18 lat lub ukończone 16 lat z pisemną zgodą rodziców
- status studenta lub ucznia

Zakres obowiązków:

- Praca w tygodniu w godzinach 9-1330 lub1330-18
- sporadycznie również w weekendy
- aktywne rozdawanie ulotek oraz zachęcanie słuchaczy do zapoznania się z ofertą Szkoły Sukces Edukacja

Oferujemy:
- możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
- 7 zł brutto za godzinę

Czekamy na Twoje CV - prześlij je już dziś !

Prezentacja firmy

Szkoły - SUKCES EDUKACJA zostały stworzone z myślą zaspokojenia p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne