Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Roznoszenie listów

Miejsce pracy: Poznań

ITC Grupa Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna  jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Zadania:

- odbiór przesyłek z siedziby oddziału
- dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów
- rozliczanie się z przesyłek pobranych do doręczenia
- budowanie swoją postawą pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów.

Wymagania:

- gotowość do pracy w godz. 6-18 (pon.-pt.)
- komunikatywność
- znajomość topografii miasta i okolicznych gmin
- niekaralność
- mile widziane doświadczenie kurierskie

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- umowę cywilnoprawną