ROZŁADUNEK/ WYŁADUNEK KONTYNERÓW

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Sliedrecht, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Sliedrecht

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. od 10 lat rekrutuje pracowników na rynku polskim do pracy u holenderskich i belgijskich pracodawców.

Opis stanowiska pracy
- rozładunek/ załadunek kontenerów z przesyłkami (kieliszki szklane)
- układanie towarów na paletach
- sortowanie i liczenie towarów

Oferujemy:
- ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- transport do miejsca pracy

Wymagania
- prawo jazdy kat B
- dobra kondycja fizyczna
- motywacja
- podstawowa znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- osoby długotrwale bezrobotne
- pracownicy wakacyjni