Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych- Sosnowiec

OTTO Work Force

Sosnowiec, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sosnowiec

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jedną z wiodących firm w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym.
Obecnie dla Naszego Klienta, jednej z firm logistycznych, poszukujemy osób chętnych do pracy dorywczej przy rozładunku i załadunku samochodów dostawczych.

Rejon: Sosnowiec

Nr ref. SD/RSD/09/2015

Opis stanowiska pracy:

rozładunek/ załadunek samochodów dostawczych,
prace porządkowe,
sprawdzanie stanów magazynowych,
prace magazynowe.

Wymagania:

chęć i motywacja do pracy,
dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
elastyczny grafik.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.