Rozładowywanie paczek kurierskich

LS Europe Sp z o.o.

Magdeburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

MGcentral dla LS Europe Sp. z o. o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 6813, specjalizującej się w świadczeniu usług, pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób do:

Nr ref.: MKUR/04/2014

Miejsce pracy: ok. Magdeburga

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek i załadunek paczek kurierskich
  • Skanowanie paczek kurierskich
  • Ogólne, fizyczne prace w obrębie magazynu

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczny i przejrzysty system rozliczanie zlecenia)
  • Umowę cyw.-prawna na czas określony (min. 3-4 mc)
  • Stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie (8,25 EUR brutto/h wykonywania zlecenia)
  • Darmowe zakwaterowanie na terenie Magdeburga
  • Stałą opiekę koordynatora projektu

Wymagania

WYMAGANIA:

  •  Dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Solidność oraz odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Prezentacja firmy

LS Europe jest krakowską agencją pracy i doradztwa personalnego. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
34,5PLN - 35,5PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka