Rozdzielczy produkcji

Work Service

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie czynności transportowych oraz apretury wyrobów kuto-walcowanych z godnie z technologią oraz obowiązującymi normami
  • terminowa realizacja zmianowych zadań produkcyjnych
  • wykonywanie operacji usuwania wad i napraw pierścieni i obręczy
  • prace transportowo-załadunkowe

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub ZSZ z 2 letnią praktyką w zawodzie
  • uprawnienia hakowego
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność obsługi szlifierki kątowej
  • umiejętność organizacji pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub IV-brygadowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy