Rozdawanie ZAPROSZEŃ na terenie Krakowa i okolic

Bio-Agmar

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Rozdawanie ZAPROSZEŃ odbywa się w NIEDZIELĘ.
Najbliższe rozdawanie odbędzie się 15 lutego 2015.
Czas pracy : 7:00 - 15:00.
Wynagrodzenie : 80,00 zł brutto.
Informacje dodatkowe : oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które są w trakcie edukacji.
Rejonizacja : Kraków i okolice.
Szczegóły zostaną omówione na spotkaniu informacyjnym o którym poinformujemy Państwa e-mailem zwrotnym z kliku dniowym wyprzedzeniem podając miejsce. Planowany termin spotkania : 13 luty 2015, tj. piątek o godz. 19:00.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail wysyłając swoje CV.

Wymagania

- uczciwość
- punktualność
- sumienność

Prezentacja firmy

Firma handlowo-usługowa. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu medycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
70PLN - 80PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta